איטום גגות

תחזוקה של מבנה באופן שוטף כוללת בין היתר את איטום הגג. ניתן לראות כי אנשי מקצוע מוזמנים לביצוע איטום גגות בעיקר כאשר יש נזילה של מי גשמים לתוך המבנה, אך הדבר הנכון ביותר לעשות, בכדי למנוע את הנזילות מהגג, הוא להזמין שירותי איטום גגות כל תקופה של מספר שנים בכדי למנוע מצב של נזילה. ישנם סוגים שונים של דרכי איטום לגג ולכל דרך איטום יש את הכלים לתחזק אותה באופן שוטף על מנת למנוע נזק לדירות בקומת הגג.

שירותי קבלן איטום לגגות
את שירותי התחזוקה של הגג ניתן לקבל מקבלן איטום לגגות. קבלן איטום גגות מקצועי יספק לכם את 2 השירותים העיקריים לאיטום גג – איטום הגג עם חומרי איטום ייעודיים לגג ותחזוקה שוטפת של הגג על מנת לשמור על עבודת האיטום לאורך זמן. עם הגעת הקבלן לאיטום גגות אליכם, הוא יציין בפניכם אילו שיטות איטום ניתן לבצע על הגג שלכם ובאיזו חומרים הוא יכול לבצע אותן.

זיפות גגות למניעת חדירת מי גשמים
אחת הדרכים הקלאסיות לאיטום גג של בניין או של כל מבנה עם גג שטוח, היא שיטת הזיפות. גם בימינו, זיפות הגגות היא עדיין השיטה הפופולרית ביותר ככל הנראה מפני שהיא זולה יחסית לאופציות אחרות. 

הזיפות מתבצע לאחר ניקוי הגג בצורה יסודית והוא מצריך סיוד של הגג לאחר ביצוע עבודות הזיפות. הסיוד למעשה שומר על חומר הזיפות מפני פגעי השמש ומונע ממנו להתייבש ולהיסדק.

איטום בשיטת היריעות הביטומניות
שיטה נוספת לאיטום הגג היא שיטת היריעות הביטומניות. בשיטה זו פורסים על הגג יריעות ייחודיות המבצעות את פעולת האיטום בצורה איכותית למניעת חדירה של מי גשמים למבנה. לאיטום מקצועי באמצעות זיפות הגג או באמצעות יריעות ביטומניות, אתם מוזמנים לפנות לחברת מיטב גבהים הנחשבת לאחת החברות המובילות כיום בעבודות איטום לגגות!

איטום גגות מקצועי של חברת מיטב גבהים
ליצירת קשר עם צוות חברת מיטב גבהים, כנסו לדף “צור קשר” באתר והשאירו את הפרטים שלכם. צוות החברה יחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר ללא תחרות לאיטום גגות מקצועי.