איטום קירות

איטום קירות הוא אחד התחומים החשובים ביותר לתחזוקת מבנים. כאשר מופיעה נזילה או רטיבות הנכנסת לתוך הבית, יתכן והקיר החיצוני או הפנימי של המבנה זקוק לביצוע עבודת איטום. כל עבודת איטום מתבצעת בהתאם לחומר הגלם ממנו עשוי הקיר ואת בחירת חומר האיטום לקיר שלכם, מבצע איש המקצוע בתחום האיטום. עבודת האיטום מורכבת ממספר שלבים והם משתנים בהתאם לתנאים, למצב הקיר, למספר הסדקים ולמקור הנזילה. איטום הקירות הפנימיים והחיצוניים של הבית שלכם נעשה עם בניית הבניין, אך עם השנים מי הגשמים מחלחלים לחומר הגלם ממנו עשוי הקיר ויוצרים סדקים מהם מגיעים המים לחלק הפנימי של הבית שלכם.

כשל באיטום קיר
כאמור, איטום המבנה בו אתם גרים התבצע עם בנייתו ולכן כל עבודות האיטום המתבצעות מאותו הרגע הם תיקונים ממוקדים באיזורים בהם האיטום נחלש או נסדק. אך מה לגבי מבנה חדש? אם עברתם לא מזמן לגור בבית פרטי חדש או בדירה חדשה שקניתם מקבלן, כדאי שתכירו את המושג – כשל באיטום קיר. כאשר יש כשל באיטום קיר של מבנה חדש, האחריות היא של הקבלן והוא צריך לדאוג לתקן את הבעיה. חשוב אם כן, שתיקון הכשל באיטום קיר יתבצע על-ידי חברה מקצועית על מנת שהנזילות המגיעות לפנים הבית לא יחזרו שוב בחורף הבא.

פניה לקבלן איטום
בכדי לקבל שירות מקצועי לאיטום קירות חיצוניים או פנימיים, כל מה שנדרש מכם לעשות הוא לפנות לקבלן איטום. קבלן איטום מקצועי תוכלו למצוא בחברת מיטב גבהים, הנחשבת לאחת החברות המקצועיות ביותר לאיטום קירות. עם ציוד מקצועי לאיטום וחומרי גלם ברמה הגבוהה ביותר – צוות חברת מיטב גבהים מספק לכם מעטפת שירותים שלמה הכוללת אבחון הנזילה, קילוף הטיח, ניקוי יסודי של הקיר וסגירה של הסדקים עם חומרי איטום המתאימים לסוג הקיר של המבנה.

איטום קירות עם חברת מיטב גבהים
לתיאום ביקור של צוות חברת מיטב גבהים בבית שלכם, התקשרו עכשיו למספר הטלפון של החברה המופיע באתר ונציג החברה יקבע עבורכם מועד לביקור ביום ובשעה המתאימים לכם ביותר!