חיזוק אריחים במבנה

חיפויי קירות חיצוניים לבניינים יכולים לבוא בדוגמאות שונות מחומרי גלם שונים ובמגוון של צבעים. כאשר חיפוי הבניין עשוי מאריחים, יכול להיווצר בלאי בחומר האיטום בין האריח לבין הקיר החיצוני או בלאי באריח עצמו. בשונה מאריחים של ריצפת בית או ריצפה חיצונית של בניין, אריחים רופפים או שבורים המשמשים כחיפוי קיר חיצוני לבניין מהווים סכנה מיידית לעוברים ושבים ההולכים על המדרכה הצמודה לבניין. בכדי לטפל במפגע המסוכן הזה, יש לפנות לאנשי מקצוע בתחום עבודות בגובה עם התמחות בחיזוק אריחים במבנים.

עבודות בגובה בשיטת הסנפלינג
הדרך החסכונית ביותר לעבודת חיזוק אריחים במבנים בקירות החיצוניים היא באמצעות עבודות בגובה בשיטת הסנפלינג. הסנפלינג לעבודות חיזוק אריחים בקירות חיצוניים חוסך את הצורך בבניית פיגומים מסביב לבניין ומאפשר עבודה מהירה, יעילה וממוקדת יותר. עבודות בגובה בשיטת הסנפלינג מתבצעות רק עם אנשי מקצוע אשר עברו הכשרה בעבודות עם ציוד סנפלינג ובעלי ציוד מתאים ובטיחותי לעבודות הללו.

חיזוק לצורך בטיחות ואסתטיקה
כאמור, חיזוק אריחי הקירות החיצוניים של בניין מתבצע מטעמי בטיחות ושמירה על הולכי הרגל בצמוד לבניין, אך ישנה חשיבות נוספת לפעולת חיזוק האריחים והיא החזות החיצונית של הבניין.

 אם זה בניין משרדים ואם זה בניין למגורים, בעלי הנכסים ירצו שהבניין יראה במצב מושלם בכדי שהוא יהווה מקור משיכה לקונים ושוכרים. לכן, עבודות הסנפלינג לצורך חיזוק האריחים בקירות החיצוניים חיוניים גם לחזות החיצונית של הבניין.

הזמנת שירות מקצועי לעבודות גובה לחיזוק אריחים
להזמנה של שירותי עבודות גובה בשיטת הסנפלינג לבניין שלכם, אתם מוזמנים לפנות לחברת מיטב גבהים המספקת שירותי חיזוק אריחים לקירות חיצוניים למאות לקוחות בכל רחבי הארץ. צוות החברה כולל אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בתחום האיטום ותיקון קירות חיצוניים מכל הסוגים.

חברת מיטב גבהים מציעה ללקוחותיה – חיזוק אריחים במבנים
צוות חברת מיטב גבהים ישמח לקבוע איתכם ביקור בבניין שלכם לצורך בדיקת המבנה ומתן הצעת מחיר משתלמת במיוחד לעבודות הגובה בשיטת הסנפלינג. אל תהססו וצרו קשר כבר עכשיו עם הצוות המקצועי של חברת מיטב גבהים!