מתן הסמכות לעבודה בגובה

תקנות משרד התמ”ת (המשרד לתעשייה מסחר ותעסוקה) משנת 2007 מתייחסות לבטיחות של הפועלים העובדים בגובה, אם זה עבודות המתבצעות עם במות הרמה, סולמות סנפלינג ואם זה עבודות על גבי פיגומים. כל עובד בעסק או חברה לעבודות בגובה מחוייב לעבור הדרכה על עבודה בגובה על-ידי מדריך מוסמך. מנהל החברה או המנהל הישיר של העובדים חייב על-פי החוק להחזיק אישור על כך שהעובד סיים את ההדרכה לעבודה בגובה במלואה. אישור זה צריך להיות בידי המנהלים עבור כל עובד של העסק או החברה לעבודות בגובה.

מי יכול להעביר הסמכות לעבודה בגובה?
אגף מפקח העבודה הראשי של משרד התמ”ת אחראי לאשר לחברה או בעל עסק להעביר הדרכות לעבודה בגובה. חברה אשר קיבלה אישור להעביר הדרכות והסמכות לעבודה בגובה, יכולה לספק שירות חשוב ומקצועי לחברות קבלן ועסקים הנדרשים לעבוד בעבודות גובה המתבצעות בגובה של מעל ל-2 מטר.

הסכמה לעבודה בגובה לעובדים שלכם
זקוקים להדרכה בעבודות בגובה עבור העובדים שלכם? הגעתם למקום הנכון! צוות חברת מיטב גבהים מוסמך להעביר הדרכות לפועלים ועובדים הנדרשים לבצע עבודות בסיכון גבוה בגבהים של מעל ל-2 מטר. 

צוות חברת מיטב גבהים מספק לכם אישור לסיום ההדרכה עבור כל עובד שלכם על-פי תקנות משרד התמ”ת. ההדרכה של צוות חברת מיטב גבהים מתבצעת ב-2 דרכים:

הדרכה עיונית עם חומר כתוב הנוגע לכל סוגי העבודה בגובה.
הדרכה מעשית בבית העסק או בבית הלקוח של העסק לפני תחילת העבודות.

עם ניסיון רב וידע שצברו עם השנים, צוות חברת מיטב גבהים מספק לכם את ההדרכות הטובות ביותר לעבודה בגובה על מנת שאתם והעובדים שלכם תוכלו לשמור על עצמכם לאורך כל העבודות. בנוסף, צוות חברת מיטב גבהים מבצע רענון להדרכות בגובה המתבצעות ברוב תחומי העבודה בגובה בכל שנתיים עבור כל עובד.

מתן הסמכות לעבודה בגובה דרך חברת מיטב גבהים
לתיאום הדרכה לעבודה בגובה עם צוות חברת מיטב גבהים, התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע באתר וקבעו למועד הנוח לכם ביותר להדרכת העובדים שלכם!